V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima İstatistikleri ve Maç Analizi

V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

V-Varen Nagasaki iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Sanfrecce Hiroshima ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.26 gol beklentisi gösteriyor.

Japan · Japanese J1 League · 21 Ekim 2026 10:00
V-Varen NagasakiGüç 58/100
VSPeace Stadium Connected by SoftBank
Sanfrecce HiroshimaGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
V-Varen NagasakiGÜÇ PROFİLİSanfrecce Hiroshima
58
Genel Güç
44
90
Hücum
90
54
Savunma
32
50
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre V-Varen Nagasaki için gol beklentisi 1.89,Sanfrecce Hiroshima için 1.37 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.26 seviyesinde.

V-Varen Nagasaki gol profili1.89
Sanfrecce Hiroshima gol profili1.37
Toplam gol profili3.26
Güç farkı14

V-Varen Nagasaki İç Saha İstatistikleri

V-Varen Nagasaki · iç saha2G 2B 1M8-6 · 1.60 puan/maç
V-Varen Nagasaki · genel3G 4B 5M20-22 · 1.08 puan/maç

Sanfrecce Hiroshima Deplasman İstatistikleri

Sanfrecce Hiroshima · deplasman3G 2B 5M17-20 · 1.10 puan/maç
Sanfrecce Hiroshima · genel11G 4B 5M38-24 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5424 maçlık örneklem
KG VAR%7124 maçlık örneklem
2.5 ALT%4624 maçlık örneklem
KG YOK%2924 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3824 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2524 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4224 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5024 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2924 maç örneklem
X%2924 maç örneklem
2%4224 maç örneklem
1X%5824 maç örneklem
X2%7124 maç örneklem

V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8824 maç örneklem
1.5 ALT%1224 maç örneklem
2.5 ÜST%5424 maç örneklem
2.5 ALT%4624 maç örneklem
3.5 ÜST%3824 maç örneklem
3.5 ALT%6224 maç örneklem
4.5 ÜST%2524 maç örneklem
4.5 ALT%7524 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1224 maç örneklem
2-3 GOL%5024 maç örneklem
4+ GOL%3824 maç örneklem

V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7124 maç örneklem
KG YOK%2924 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7924 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4224 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2124 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9224 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5024 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2124 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

V-Varen Nagasaki - Sanfrecce Hiroshima Form Durumu ve Maç Profili

V-Varen Nagasaki, genel form profilinde maç başına 1.08 puan toplarken,Sanfrecce Hiroshima maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri V-Varen Nagasaki için 58/100, Sanfrecce Hiroshima için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 V-Varen NagasakiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.26Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.08 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.