Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia İstatistikleri ve Maç Analizi

Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Shimizu S-Pulse iç sahada maç başına 1.57 gol üretirken maç başına 0.71 gol yiyor. Machida Zelvia ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 0.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.87 gol beklentisi gösteriyor.

Japan · Japanese J1 League · 21 Ekim 2026 10:00
Shimizu S-PulseGüç 69/100
VSIAI Stadium Nihondaira
Machida ZelviaGüç 77/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

33/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Shimizu S-PulseGÜÇ PROFİLİMachida Zelvia
69
Genel Güç
77
90
Hücum
90
68
Savunma
68
60
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Shimizu S-Pulse için gol beklentisi 1.16,Machida Zelvia için 1.71 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.87 seviyesinde.

Shimizu S-Pulse gol profili1.16
Machida Zelvia gol profili1.71
Toplam gol profili2.87
Güç farkı8

Shimizu S-Pulse İç Saha İstatistikleri

Shimizu S-Pulse · iç saha4G 2B 1M11-5 · 2.00 puan/maç
Shimizu S-Pulse · genel7G 3B 2M18-10 · 2.00 puan/maç

Machida Zelvia Deplasman İstatistikleri

Machida Zelvia · deplasman7G 1B 2M22-7 · 2.20 puan/maç
Machida Zelvia · genel12G 4B 4M36-18 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4719 maçlık örneklem
KG VAR%4219 maçlık örneklem
2.5 ALT%5319 maçlık örneklem
KG YOK%5819 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3219 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1119 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2119 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4219 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3219 maç örneklem
X%2119 maç örneklem
2%4719 maç örneklem
1X%5319 maç örneklem
X2%6819 maç örneklem

Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6819 maç örneklem
1.5 ALT%3219 maç örneklem
2.5 ÜST%4719 maç örneklem
2.5 ALT%5319 maç örneklem
3.5 ÜST%3219 maç örneklem
3.5 ALT%6819 maç örneklem
4.5 ÜST%1119 maç örneklem
4.5 ALT%8919 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3219 maç örneklem
2-3 GOL%3719 maç örneklem
4+ GOL%3219 maç örneklem

Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4219 maç örneklem
KG YOK%5819 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5819 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2119 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1119 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7419 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4219 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2619 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Shimizu S-Pulse - Machida Zelvia Form Durumu ve Maç Profili

Shimizu S-Pulse, genel form profilinde maç başına 2.00 puan toplarken,Machida Zelvia maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Shimizu S-Pulse için 69/100, Machida Zelvia için 77/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 Machida ZelviaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.87Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.00 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.