Kyoto Sanga - Kashima Antlers İstatistikleri ve Maç Analizi

Kyoto Sanga - Kashima Antlers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Kyoto Sanga iç sahada maç başına 2.25 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Kashima Antlers ise deplasmanda maç başına 2.75 gol atıp 2.75 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.90 gol beklentisi gösteriyor.

Japan · Japanese J1 League · 21 Ekim 2026 10:00
Kyoto SangaGüç 55/100
VSSanga Stadium by Kyocera
Kashima AntlersGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

33/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Kyoto Sanga - Kashima Antlers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Kyoto SangaGÜÇ PROFİLİKashima Antlers
55
Genel Güç
49
90
Hücum
90
32
Savunma
30
50
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Kyoto Sanga - Kashima Antlers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Kyoto Sanga için gol beklentisi 2.50,Kashima Antlers için 2.40 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.90 seviyesinde.

Kyoto Sanga gol profili2.50
Kashima Antlers gol profili2.40
Toplam gol profili4.90
Güç farkı6

Kyoto Sanga İç Saha İstatistikleri

Kyoto Sanga · iç saha2G 0B 2M9-8 · 1.50 puan/maç
Kyoto Sanga · genel4G 2B 5M22-19 · 1.27 puan/maç

Kashima Antlers Deplasman İstatistikleri

Kashima Antlers · deplasman1G 2B 1M11-11 · 1.25 puan/maç
Kashima Antlers · genel6G 3B 2M22-15 · 1.91 puan/maç
FEM MARKET LAB

Kyoto Sanga - Kashima Antlers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%888 maçlık örneklem
KG VAR%888 maçlık örneklem
2.5 ALT%128 maçlık örneklem
KG YOK%128 maçlık örneklem
3.5 ÜST%758 maçlık örneklem
4.5 ÜST%758 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%888 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%758 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Kyoto Sanga - Kashima Antlers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%388 maç örneklem
X%258 maç örneklem
2%388 maç örneklem
1X%628 maç örneklem
X2%628 maç örneklem

Kyoto Sanga - Kashima Antlers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%888 maç örneklem
1.5 ALT%128 maç örneklem
2.5 ÜST%888 maç örneklem
2.5 ALT%128 maç örneklem
3.5 ÜST%758 maç örneklem
3.5 ALT%258 maç örneklem
4.5 ÜST%758 maç örneklem
4.5 ALT%258 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%128 maç örneklem
2-3 GOL%128 maç örneklem
4+ GOL%758 maç örneklem

Kyoto Sanga - Kashima Antlers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%888 maç örneklem
KG YOK%128 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%888 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%888 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%628 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%1008 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%758 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%508 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Kyoto Sanga - Kashima Antlers Form Durumu ve Maç Profili

Kyoto Sanga, genel form profilinde maç başına 1.27 puan toplarken,Kashima Antlers maç başına 1.91 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Kyoto Sanga için 55/100, Kashima Antlers için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 Kyoto SangaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.27 / 1.91Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.