Minnesota United - St. Louis City SC 2 İstatistikleri ve Maç Analizi

Minnesota United - St. Louis City SC 2 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Minnesota United iç sahada maç başına 0.80 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. St. Louis City SC 2 ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.58 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 17 Ekim 2026 20:30
Minnesota UnitedGüç 37/100
VSAllianz Field
St. Louis City SC 2Güç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Minnesota United - St. Louis City SC 2 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Minnesota UnitedGÜÇ PROFİLİSt. Louis City SC 2
37
Genel Güç
60
65
Hücum
90
49
Savunma
52
45
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Minnesota United - St. Louis City SC 2 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Minnesota United için gol beklentisi 0.76,St. Louis City SC 2 için 1.82 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.58 seviyesinde.

Minnesota United gol profili0.76
St. Louis City SC 2 gol profili1.82
Toplam gol profili2.58
Güç farkı23

Minnesota United İç Saha İstatistikleri

Minnesota United · iç saha1G 5B 4M8-14 · 0.80 puan/maç
Minnesota United · genel1G 9B 10M23-32 · 0.60 puan/maç

St. Louis City SC 2 Deplasman İstatistikleri

St. Louis City SC 2 · deplasman5G 2B 3M17-13 · 1.70 puan/maç
St. Louis City SC 2 · genel11G 5B 4M40-26 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Minnesota United - St. Louis City SC 2 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5721 maçlık örneklem
KG VAR%5721 maçlık örneklem
2.5 ALT%4321 maçlık örneklem
KG YOK%4321 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3821 maçlık örneklem
4.5 ÜST%521 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2921 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4321 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Minnesota United - St. Louis City SC 2 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2421 maç örneklem
X%3321 maç örneklem
2%4321 maç örneklem
1X%5721 maç örneklem
X2%7621 maç örneklem

Minnesota United - St. Louis City SC 2 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7121 maç örneklem
1.5 ALT%2921 maç örneklem
2.5 ÜST%5721 maç örneklem
2.5 ALT%4321 maç örneklem
3.5 ÜST%3821 maç örneklem
3.5 ALT%6221 maç örneklem
4.5 ÜST%521 maç örneklem
4.5 ALT%9521 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2921 maç örneklem
2-3 GOL%3321 maç örneklem
4+ GOL%3821 maç örneklem

Minnesota United - St. Louis City SC 2 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5721 maç örneklem
KG YOK%4321 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7121 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2921 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1021 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7621 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4321 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2921 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Minnesota United - St. Louis City SC 2 Form Durumu ve Maç Profili

Minnesota United, genel form profilinde maç başına 0.60 puan toplarken,St. Louis City SC 2 maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Minnesota United için 37/100, St. Louis City SC 2 için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 St. Louis City SC 2Saha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.58Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.60 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.