Liverpool - Lens İstatistikleri ve Maç Analizi

Liverpool - Lens karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Liverpool iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Lens ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.44 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 27 Ocak 2027 20:00
LiverpoolGüç 61/100
VSAnfield
LensGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Liverpool - Lens Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LiverpoolGÜÇ PROFİLİLens
61
Genel Güç
62
90
Hücum
90
49
Savunma
52
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Liverpool - Lens Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Liverpool için gol beklentisi 1.54,Lens için 1.91 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.44 seviyesinde.

Liverpool gol profili1.54
Lens gol profili1.91
Toplam gol profili3.44
Güç farkı1

Liverpool İç Saha İstatistikleri

Liverpool · iç saha5G 3B 2M17-14 · 1.80 puan/maç
Liverpool · genel9G 5B 6M35-32 · 1.60 puan/maç

Lens Deplasman İstatistikleri

Lens · deplasman4G 4B 2M22-13 · 1.60 puan/maç
Lens · genel10G 5B 5M37-24 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Liverpool - Lens Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Liverpool - Lens Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Liverpool - Lens Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4240 maç örneklem
3.5 ALT%5840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%4240 maç örneklem

Liverpool - Lens Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Liverpool - Lens Form Durumu ve Maç Profili

Liverpool, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,Lens maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Liverpool için 61/100, Lens için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 LensSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.44Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.