Víkingur Gøta - PSV Eindhoven İstatistikleri ve Maç Analizi

Víkingur Gøta - PSV Eindhoven karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Víkingur Gøta iç sahada maç başına 2.90 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. PSV Eindhoven ise deplasmanda maç başına 2.40 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.16 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 20 Ocak 2027 20:00
Víkingur GøtaGüç 87/100
VSViking Stadion
PSV EindhovenGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Víkingur Gøta - PSV Eindhoven Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Víkingur GøtaGÜÇ PROFİLİPSV Eindhoven
87
Genel Güç
70
90
Hücum
90
60
Savunma
52
80
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Víkingur Gøta - PSV Eindhoven Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Víkingur Gøta için gol beklentisi 2.46,PSV Eindhoven için 1.70 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.16 seviyesinde.

Víkingur Gøta gol profili2.46
PSV Eindhoven gol profili1.70
Toplam gol profili4.16
Güç farkı17

Víkingur Gøta İç Saha İstatistikleri

Víkingur Gøta · iç saha8G 2B 0M29-10 · 2.60 puan/maç
Víkingur Gøta · genel10G 6B 4M42-25 · 1.80 puan/maç

PSV Eindhoven Deplasman İstatistikleri

PSV Eindhoven · deplasman6G 2B 2M24-13 · 2.00 puan/maç
PSV Eindhoven · genel11G 6B 3M59-29 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Víkingur Gøta - PSV Eindhoven Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8840 maçlık örneklem
KG VAR%8040 maçlık örneklem
2.5 ALT%1240 maçlık örneklem
KG YOK%2040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Víkingur Gøta - PSV Eindhoven Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Víkingur Gøta - PSV Eindhoven Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%8840 maç örneklem
2.5 ALT%1240 maç örneklem
3.5 ÜST%5240 maç örneklem
3.5 ALT%4840 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%5240 maç örneklem

Víkingur Gøta - PSV Eindhoven Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%8040 maç örneklem
KG YOK%2040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Víkingur Gøta - PSV Eindhoven Form Durumu ve Maç Profili

Víkingur Gøta, genel form profilinde maç başına 1.80 puan toplarken,PSV Eindhoven maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Víkingur Gøta için 87/100, PSV Eindhoven için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 Víkingur GøtaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.16Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.80 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.