Manchester United - Bayern Munich İstatistikleri ve Maç Analizi

Manchester United - Bayern Munich karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Manchester United iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Bayern Munich ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.36 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 20 Ocak 2027 20:00
Manchester UnitedGüç 64/100
VSOld Trafford
Bayern MunichGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Manchester United - Bayern Munich Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Manchester UnitedGÜÇ PROFİLİBayern Munich
64
Genel Güç
62
90
Hücum
90
46
Savunma
52
70
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Manchester United - Bayern Munich Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Manchester United için gol beklentisi 1.69,Bayern Munich için 1.67 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.36 seviyesinde.

Manchester United gol profili1.69
Bayern Munich gol profili1.67
Toplam gol profili3.36
Güç farkı2

Manchester United İç Saha İstatistikleri

Manchester United · iç saha6G 1B 3M19-15 · 1.90 puan/maç
Manchester United · genel9G 7B 4M35-22 · 1.70 puan/maç

Bayern Munich Deplasman İstatistikleri

Bayern Munich · deplasman5G 3B 2M18-13 · 1.80 puan/maç
Bayern Munich · genel14G 4B 2M58-18 · 2.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Manchester United - Bayern Munich Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
KG VAR%7040 maçlık örneklem
2.5 ALT%2840 maçlık örneklem
KG YOK%3040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Manchester United - Bayern Munich Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4540 maç örneklem
1X%5540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Manchester United - Bayern Munich Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%7240 maç örneklem
2.5 ALT%2840 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%3240 maç örneklem
4.5 ALT%6840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Manchester United - Bayern Munich Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7040 maç örneklem
KG YOK%3040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Manchester United - Bayern Munich Form Durumu ve Maç Profili

Manchester United, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Bayern Munich maç başına 2.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Manchester United için 64/100, Bayern Munich için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 Manchester UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.36Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 2.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.