Lille - Slovan Bratislava İstatistikleri ve Maç Analizi

Lille - Slovan Bratislava karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lille iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Slovan Bratislava ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.67 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 19 Ocak 2027 20:00
LilleGüç 55/100
VSDecathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy
Slovan BratislavaGüç 69/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lille - Slovan Bratislava Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LilleGÜÇ PROFİLİSlovan Bratislava
55
Genel Güç
69
81
Hücum
90
60
Savunma
52
60
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lille - Slovan Bratislava Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lille için gol beklentisi 1.10,Slovan Bratislava için 1.57 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.67 seviyesinde.

Lille gol profili1.10
Slovan Bratislava gol profili1.57
Toplam gol profili2.67
Güç farkı14

Lille İç Saha İstatistikleri

Lille · iç saha4G 3B 3M12-10 · 1.50 puan/maç
Lille · genel9G 6B 5M20-15 · 1.65 puan/maç

Slovan Bratislava Deplasman İstatistikleri

Slovan Bratislava · deplasman7G 1B 2M17-13 · 2.20 puan/maç
Slovan Bratislava · genel11G 6B 3M38-26 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lille - Slovan Bratislava Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lille - Slovan Bratislava Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Lille - Slovan Bratislava Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Lille - Slovan Bratislava Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lille - Slovan Bratislava Form Durumu ve Maç Profili

Lille, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Slovan Bratislava maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lille için 55/100, Slovan Bratislava için 69/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 Slovan BratislavaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.67Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.