Kashima Antlers - Ratchaburi İstatistikleri ve Maç Analizi

Kashima Antlers - Ratchaburi karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Kashima Antlers iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Ratchaburi ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.13 gol beklentisi gösteriyor.

Worldwide · AFC Champions League Elite · 16 Şubat 2027 10:00
Kashima AntlersGüç 74/100
VSKashima Soccer Stadium
RatchaburiGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

49/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Kashima Antlers - Ratchaburi Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Kashima AntlersGÜÇ PROFİLİRatchaburi
74
Genel Güç
44
90
Hücum
90
66
Savunma
49
75
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Kashima Antlers - Ratchaburi Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Kashima Antlers için gol beklentisi 2.01,Ratchaburi için 1.12 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.13 seviyesinde.

Kashima Antlers gol profili2.01
Ratchaburi gol profili1.12
Toplam gol profili3.13
Güç farkı30

Kashima Antlers İç Saha İstatistikleri

Kashima Antlers · iç saha7G 1B 2M19-8 · 2.20 puan/maç
Kashima Antlers · genel8G 4B 3M32-21 · 1.87 puan/maç

Ratchaburi Deplasman İstatistikleri

Ratchaburi · deplasman1G 1B 3M9-7 · 0.80 puan/maç
Ratchaburi · genel4G 1B 5M20-12 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Kashima Antlers - Ratchaburi Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4715 maçlık örneklem
KG VAR%4015 maçlık örneklem
2.5 ALT%5315 maçlık örneklem
KG YOK%6015 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3315 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2015 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6015 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2015 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Kashima Antlers - Ratchaburi Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6715 maç örneklem
X%1315 maç örneklem
2%2015 maç örneklem
1X%8015 maç örneklem
X2%3315 maç örneklem

Kashima Antlers - Ratchaburi Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7315 maç örneklem
1.5 ALT%2715 maç örneklem
2.5 ÜST%4715 maç örneklem
2.5 ALT%5315 maç örneklem
3.5 ÜST%3315 maç örneklem
3.5 ALT%6715 maç örneklem
4.5 ÜST%2015 maç örneklem
4.5 ALT%8015 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2715 maç örneklem
2-3 GOL%4015 maç örneklem
4+ GOL%3315 maç örneklem

Kashima Antlers - Ratchaburi Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4015 maç örneklem
KG YOK%6015 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8715 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6015 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2015 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5315 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2015 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1315 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Kashima Antlers - Ratchaburi Form Durumu ve Maç Profili

Kashima Antlers, genel form profilinde maç başına 1.87 puan toplarken,Ratchaburi maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Kashima Antlers için 74/100, Ratchaburi için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+30 Kashima AntlersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.13Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.87 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.