Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors İstatistikleri ve Maç Analizi

Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Kyoto Sanga iç sahada maç başına 2.17 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Jeonbuk Hyundai Motors ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.36 gol beklentisi gösteriyor.

Worldwide · AFC Champions League Elite · 9 Şubat 2027 10:00
Kyoto SangaGüç 60/100
VSSanga Stadium by Kyocera
Jeonbuk Hyundai MotorsGüç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Kyoto SangaGÜÇ PROFİLİJeonbuk Hyundai Motors
60
Genel Güç
38
90
Hücum
84
41
Savunma
46
55
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Kyoto Sanga için gol beklentisi 2.14,Jeonbuk Hyundai Motors için 1.22 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.36 seviyesinde.

Kyoto Sanga gol profili2.14
Jeonbuk Hyundai Motors gol profili1.22
Toplam gol profili3.36
Güç farkı22

Kyoto Sanga İç Saha İstatistikleri

Kyoto Sanga · iç saha3G 1B 2M13-10 · 1.67 puan/maç
Kyoto Sanga · genel5G 4B 6M28-26 · 1.27 puan/maç

Jeonbuk Hyundai Motors Deplasman İstatistikleri

Jeonbuk Hyundai Motors · deplasman1G 4B 5M13-15 · 0.70 puan/maç
Jeonbuk Hyundai Motors · genel6G 6B 8M29-27 · 1.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5520 maçlık örneklem
KG VAR%7020 maçlık örneklem
2.5 ALT%4520 maçlık örneklem
KG YOK%3020 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4520 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3520 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5520 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5020 maç örneklem
X%3020 maç örneklem
2%2020 maç örneklem
1X%8020 maç örneklem
X2%5020 maç örneklem

Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9020 maç örneklem
1.5 ALT%1020 maç örneklem
2.5 ÜST%5520 maç örneklem
2.5 ALT%4520 maç örneklem
3.5 ÜST%4520 maç örneklem
3.5 ALT%5520 maç örneklem
4.5 ÜST%3520 maç örneklem
4.5 ALT%6520 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1020 maç örneklem
2-3 GOL%4520 maç örneklem
4+ GOL%4520 maç örneklem

Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7020 maç örneklem
KG YOK%3020 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8520 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5520 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2520 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8520 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4020 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1520 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Kyoto Sanga - Jeonbuk Hyundai Motors Form Durumu ve Maç Profili

Kyoto Sanga, genel form profilinde maç başına 1.27 puan toplarken,Jeonbuk Hyundai Motors maç başına 1.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Kyoto Sanga için 60/100, Jeonbuk Hyundai Motors için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+22 Kyoto SangaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.36Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.27 / 1.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.