Heidenheim - Karlsruhe İstatistikleri ve Maç Analizi

Heidenheim - Karlsruhe karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Heidenheim iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Karlsruhe ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.08 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 20 Mart 2027 12:30
HeidenheimGüç 58/100
VSVoith-Arena
KarlsruheGüç 30/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Heidenheim - Karlsruhe Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
HeidenheimGÜÇ PROFİLİKarlsruhe
58
Genel Güç
30
90
Hücum
69
40
Savunma
32
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Heidenheim - Karlsruhe Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Heidenheim için gol beklentisi 2.16,Karlsruhe için 0.92 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.08 seviyesinde.

Heidenheim gol profili2.16
Karlsruhe gol profili0.92
Toplam gol profili3.08
Güç farkı28

Heidenheim İç Saha İstatistikleri

Heidenheim · iç saha5G 2B 3M18-17 · 1.70 puan/maç
Heidenheim · genel9G 4B 7M38-34 · 1.55 puan/maç

Karlsruhe Deplasman İstatistikleri

Karlsruhe · deplasman0G 6B 4M9-20 · 0.60 puan/maç
Karlsruhe · genel5G 6B 9M26-38 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Heidenheim - Karlsruhe Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Heidenheim - Karlsruhe Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Heidenheim - Karlsruhe Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%5540 maç örneklem
3.5 ALT%4540 maç örneklem
4.5 ÜST%3240 maç örneklem
4.5 ALT%6840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%2540 maç örneklem
4+ GOL%5540 maç örneklem

Heidenheim - Karlsruhe Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Heidenheim - Karlsruhe Form Durumu ve Maç Profili

Heidenheim, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Karlsruhe maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Heidenheim için 58/100, Karlsruhe için 30/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+28 HeidenheimSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.08Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.