Heidenheim - Energie Cottbus İstatistikleri ve Maç Analizi

Heidenheim - Energie Cottbus karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Heidenheim iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.80 gol yiyor. Energie Cottbus ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 2.44 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.91 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 24 Ekim 2026 11:00
HeidenheimGüç 55/100
VSVoith-Arena
Energie CottbusGüç 41/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Heidenheim - Energie Cottbus Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
HeidenheimGÜÇ PROFİLİEnergie Cottbus
55
Genel Güç
41
90
Hücum
90
38
Savunma
30
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Heidenheim - Energie Cottbus Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Heidenheim için gol beklentisi 2.12,Energie Cottbus için 1.78 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.91 seviyesinde.

Heidenheim gol profili2.12
Energie Cottbus gol profili1.78
Toplam gol profili3.91
Güç farkı14

Heidenheim İç Saha İstatistikleri

Heidenheim · iç saha5G 1B 4M17-18 · 1.60 puan/maç
Heidenheim · genel11G 3B 6M41-32 · 1.80 puan/maç

Energie Cottbus Deplasman İstatistikleri

Energie Cottbus · deplasman2G 3B 4M18-22 · 1.00 puan/maç
Energie Cottbus · genel6G 6B 6M36-40 · 1.33 puan/maç
FEM MARKET LAB

Heidenheim - Energie Cottbus Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6929 maçlık örneklem
KG VAR%5929 maçlık örneklem
2.5 ALT%3129 maçlık örneklem
KG YOK%4129 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5529 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4529 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6929 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5929 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Heidenheim - Energie Cottbus Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4529 maç örneklem
X%2829 maç örneklem
2%2829 maç örneklem
1X%7229 maç örneklem
X2%5529 maç örneklem

Heidenheim - Energie Cottbus Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8629 maç örneklem
1.5 ALT%1429 maç örneklem
2.5 ÜST%6929 maç örneklem
2.5 ALT%3129 maç örneklem
3.5 ÜST%5529 maç örneklem
3.5 ALT%4529 maç örneklem
4.5 ÜST%4529 maç örneklem
4.5 ALT%5529 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1429 maç örneklem
2-3 GOL%3129 maç örneklem
4+ GOL%5529 maç örneklem

Heidenheim - Energie Cottbus Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5929 maç örneklem
KG YOK%4129 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7929 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6929 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5229 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7629 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5929 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%4829 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Heidenheim - Energie Cottbus Form Durumu ve Maç Profili

Heidenheim, genel form profilinde maç başına 1.80 puan toplarken,Energie Cottbus maç başına 1.33 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Heidenheim için 55/100, Energie Cottbus için 41/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 HeidenheimSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.91Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.80 / 1.33Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.