Energie Cottbus - Heidenheim İstatistikleri ve Maç Analizi

Energie Cottbus - Heidenheim karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Energie Cottbus iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Heidenheim ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.82 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 13 Mart 2027 12:30
Energie CottbusGüç 53/100
VSLEAG Energie Stadion
HeidenheimGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Energie Cottbus - Heidenheim Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Energie CottbusGÜÇ PROFİLİHeidenheim
53
Genel Güç
54
90
Hücum
90
32
Savunma
40
60
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Energie Cottbus - Heidenheim Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Energie Cottbus için gol beklentisi 1.81,Heidenheim için 2.01 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.82 seviyesinde.

Energie Cottbus gol profili1.81
Heidenheim gol profili2.01
Toplam gol profili3.82
Güç farkı1

Energie Cottbus İç Saha İstatistikleri

Energie Cottbus · iç saha4G 3B 3M19-20 · 1.50 puan/maç
Energie Cottbus · genel6G 7B 7M38-43 · 1.25 puan/maç

Heidenheim Deplasman İstatistikleri

Heidenheim · deplasman4G 2B 4M20-17 · 1.40 puan/maç
Heidenheim · genel9G 4B 7M38-34 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Energie Cottbus - Heidenheim Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7730 maçlık örneklem
KG VAR%8030 maçlık örneklem
2.5 ALT%2330 maçlık örneklem
KG YOK%2030 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5730 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2730 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5730 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4730 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Energie Cottbus - Heidenheim Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4030 maç örneklem
X%3030 maç örneklem
2%3030 maç örneklem
1X%7030 maç örneklem
X2%6030 maç örneklem

Energie Cottbus - Heidenheim Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8730 maç örneklem
1.5 ALT%1330 maç örneklem
2.5 ÜST%7730 maç örneklem
2.5 ALT%2330 maç örneklem
3.5 ÜST%5730 maç örneklem
3.5 ALT%4330 maç örneklem
4.5 ÜST%2730 maç örneklem
4.5 ALT%7330 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1330 maç örneklem
2-3 GOL%3030 maç örneklem
4+ GOL%5730 maç örneklem

Energie Cottbus - Heidenheim Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%8030 maç örneklem
KG YOK%2030 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8730 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5730 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3030 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9330 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4730 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2330 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Energie Cottbus - Heidenheim Form Durumu ve Maç Profili

Energie Cottbus, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Heidenheim maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Energie Cottbus için 53/100, Heidenheim için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 HeidenheimSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.82Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.