St Pauli - Hannover 96 İstatistikleri ve Maç Analizi

St Pauli - Hannover 96 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

St Pauli iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Hannover 96 ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.60 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 6 Mart 2027 12:30
St PauliGüç 47/100
VSMillerntor-Stadion
Hannover 96Güç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

St Pauli - Hannover 96 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
St PauliGÜÇ PROFİLİHannover 96
47
Genel Güç
40
81
Hücum
77
49
Savunma
40
55
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

St Pauli - Hannover 96 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre St Pauli için gol beklentisi 1.46,Hannover 96 için 1.14 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.60 seviyesinde.

St Pauli gol profili1.46
Hannover 96 gol profili1.14
Toplam gol profili2.60
Güç farkı7

St Pauli İç Saha İstatistikleri

St Pauli · iç saha3G 3B 4M12-14 · 1.20 puan/maç
St Pauli · genel6G 10B 4M35-29 · 1.40 puan/maç

Hannover 96 Deplasman İstatistikleri

Hannover 96 · deplasman3G 1B 6M11-17 · 1.00 puan/maç
Hannover 96 · genel4G 8B 8M26-33 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

St Pauli - Hannover 96 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

St Pauli - Hannover 96 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

St Pauli - Hannover 96 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

St Pauli - Hannover 96 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

St Pauli - Hannover 96 Form Durumu ve Maç Profili

St Pauli, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Hannover 96 maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri St Pauli için 47/100, Hannover 96 için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 St PauliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.