Darmstadt - St Pauli İstatistikleri ve Maç Analizi

Darmstadt - St Pauli karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Darmstadt iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. St Pauli ise deplasmanda maç başına 2.40 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.72 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 23 Ekim 2026 16:30
DarmstadtGüç 46/100
VSMerck-Stadion am Böllenfalltor
St PauliGüç 55/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Darmstadt - St Pauli Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
DarmstadtGÜÇ PROFİLİSt Pauli
46
Genel Güç
55
88
Hücum
90
40
Savunma
35
55
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Darmstadt - St Pauli Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Darmstadt için gol beklentisi 1.50,St Pauli için 2.22 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.72 seviyesinde.

Darmstadt gol profili1.50
St Pauli gol profili2.22
Toplam gol profili3.72
Güç farkı9

Darmstadt İç Saha İstatistikleri

Darmstadt · iç saha3G 3B 4M14-17 · 1.20 puan/maç
Darmstadt · genel3G 5B 12M21-39 · 0.70 puan/maç

St Pauli Deplasman İstatistikleri

St Pauli · deplasman3G 5B 2M24-19 · 1.40 puan/maç
St Pauli · genel6G 8B 6M36-33 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Darmstadt - St Pauli Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Darmstadt - St Pauli Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Darmstadt - St Pauli Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Darmstadt - St Pauli Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Darmstadt - St Pauli Form Durumu ve Maç Profili

Darmstadt, genel form profilinde maç başına 0.70 puan toplarken,St Pauli maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Darmstadt için 46/100, St Pauli için 55/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+9 St PauliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.72Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.70 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.