Heidenheim - Wolfsburg İstatistikleri ve Maç Analizi

Heidenheim - Wolfsburg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Heidenheim iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Wolfsburg ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.70 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 6 Mart 2027 12:30
HeidenheimGüç 58/100
VSVoith-Arena
WolfsburgGüç 57/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Heidenheim - Wolfsburg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
HeidenheimGÜÇ PROFİLİWolfsburg
58
Genel Güç
57
90
Hücum
90
40
Savunma
46
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Heidenheim - Wolfsburg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Heidenheim için gol beklentisi 1.70,Wolfsburg için 2.00 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.70 seviyesinde.

Heidenheim gol profili1.70
Wolfsburg gol profili2.00
Toplam gol profili3.70
Güç farkı1

Heidenheim İç Saha İstatistikleri

Heidenheim · iç saha5G 2B 3M18-17 · 1.70 puan/maç
Heidenheim · genel9G 4B 7M38-34 · 1.55 puan/maç

Wolfsburg Deplasman İstatistikleri

Wolfsburg · deplasman4G 2B 4M22-15 · 1.40 puan/maç
Wolfsburg · genel8G 7B 5M43-27 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Heidenheim - Wolfsburg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%7040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%3040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Heidenheim - Wolfsburg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Heidenheim - Wolfsburg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%3540 maç örneklem
4.5 ALT%6540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Heidenheim - Wolfsburg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7040 maç örneklem
KG YOK%3040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%4040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Heidenheim - Wolfsburg Form Durumu ve Maç Profili

Heidenheim, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Wolfsburg maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Heidenheim için 58/100, Wolfsburg için 57/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 HeidenheimSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.70Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.