Osnabrück - Heidenheim İstatistikleri ve Maç Analizi

Osnabrück - Heidenheim karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Osnabrück iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Heidenheim ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.66 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 23 Ocak 2027 12:30
OsnabrückGüç 49/100
VSBremer Brücke
HeidenheimGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Osnabrück - Heidenheim Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
OsnabrückGÜÇ PROFİLİHeidenheim
49
Genel Güç
54
90
Hücum
90
35
Savunma
40
60
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Osnabrück - Heidenheim Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Osnabrück için gol beklentisi 1.65,Heidenheim için 2.01 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.66 seviyesinde.

Osnabrück gol profili1.65
Heidenheim gol profili2.01
Toplam gol profili3.66
Güç farkı5

Osnabrück İç Saha İstatistikleri

Osnabrück · iç saha4G 1B 5M17-19 · 1.30 puan/maç
Osnabrück · genel7G 2B 11M32-37 · 1.15 puan/maç

Heidenheim Deplasman İstatistikleri

Heidenheim · deplasman4G 2B 4M20-17 · 1.40 puan/maç
Heidenheim · genel9G 4B 7M38-34 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Osnabrück - Heidenheim Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7730 maçlık örneklem
KG VAR%7030 maçlık örneklem
2.5 ALT%2330 maçlık örneklem
KG YOK%3030 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5330 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2030 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5030 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5030 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Osnabrück - Heidenheim Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4030 maç örneklem
X%2330 maç örneklem
2%3730 maç örneklem
1X%6330 maç örneklem
X2%6030 maç örneklem

Osnabrück - Heidenheim Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8730 maç örneklem
1.5 ALT%1330 maç örneklem
2.5 ÜST%7730 maç örneklem
2.5 ALT%2330 maç örneklem
3.5 ÜST%5330 maç örneklem
3.5 ALT%4730 maç örneklem
4.5 ÜST%2030 maç örneklem
4.5 ALT%8030 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1330 maç örneklem
2-3 GOL%3330 maç örneklem
4+ GOL%5330 maç örneklem

Osnabrück - Heidenheim Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7030 maç örneklem
KG YOK%3030 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8030 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5030 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3030 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5030 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3030 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Osnabrück - Heidenheim Form Durumu ve Maç Profili

Osnabrück, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Heidenheim maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Osnabrück için 49/100, Heidenheim için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+5 HeidenheimSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.66Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.