Hannover 96 - Energie Cottbus İstatistikleri ve Maç Analizi

Hannover 96 - Energie Cottbus karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Hannover 96 iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Energie Cottbus ise deplasmanda maç başına 1.90 gol atıp 2.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.59 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 23 Ocak 2027 12:30
Hannover 96Güç 44/100
VSHeinz-von-Heiden-Arena
Energie CottbusGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Hannover 96 - Energie Cottbus Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Hannover 96GÜÇ PROFİLİEnergie Cottbus
44
Genel Güç
42
90
Hücum
90
43
Savunma
30
45
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Hannover 96 - Energie Cottbus Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Hannover 96 için gol beklentisi 1.82,Energie Cottbus için 1.77 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.59 seviyesinde.

Hannover 96 gol profili1.82
Energie Cottbus gol profili1.77
Toplam gol profili3.59
Güç farkı2

Hannover 96 İç Saha İstatistikleri

Hannover 96 · iç saha1G 7B 2M15-16 · 1.00 puan/maç
Hannover 96 · genel4G 8B 8M26-33 · 1.00 puan/maç

Energie Cottbus Deplasman İstatistikleri

Energie Cottbus · deplasman2G 4B 4M19-23 · 1.00 puan/maç
Energie Cottbus · genel6G 7B 7M38-43 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Hannover 96 - Energie Cottbus Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6030 maçlık örneklem
KG VAR%5730 maçlık örneklem
2.5 ALT%4030 maçlık örneklem
KG YOK%4330 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3030 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1730 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5330 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3330 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Hannover 96 - Energie Cottbus Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4030 maç örneklem
X%4330 maç örneklem
2%1730 maç örneklem
1X%8330 maç örneklem
X2%6030 maç örneklem

Hannover 96 - Energie Cottbus Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8030 maç örneklem
1.5 ALT%2030 maç örneklem
2.5 ÜST%6030 maç örneklem
2.5 ALT%4030 maç örneklem
3.5 ÜST%3030 maç örneklem
3.5 ALT%7030 maç örneklem
4.5 ÜST%1730 maç örneklem
4.5 ALT%8330 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2030 maç örneklem
2-3 GOL%5030 maç örneklem
4+ GOL%3030 maç örneklem

Hannover 96 - Energie Cottbus Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5730 maç örneklem
KG YOK%4330 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8030 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5330 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3730 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3330 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2030 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Hannover 96 - Energie Cottbus Form Durumu ve Maç Profili

Hannover 96, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Energie Cottbus maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Hannover 96 için 44/100, Energie Cottbus için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 Hannover 96Saha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.59Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.