Slovácko - Slavia Prague İstatistikleri ve Maç Analizi

Slovácko - Slavia Prague karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Slovácko iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Slavia Prague ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.02 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 24 Nisan 2027 13:00
SlováckoGüç 40/100
VSMěstský fotbalový stadion Miroslava Valenty
Slavia PragueGüç 76/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Slovácko - Slavia Prague Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SlováckoGÜÇ PROFİLİSlavia Prague
40
Genel Güç
76
81
Hücum
90
43
Savunma
66
50
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Slovácko - Slavia Prague Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Slovácko için gol beklentisi 0.69,Slavia Prague için 2.33 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.02 seviyesinde.

Slovácko gol profili0.69
Slavia Prague gol profili2.33
Toplam gol profili3.02
Güç farkı36

Slovácko İç Saha İstatistikleri

Slovácko · iç saha2G 3B 5M12-16 · 0.90 puan/maç
Slovácko · genel5G 4B 11M23-34 · 0.95 puan/maç

Slavia Prague Deplasman İstatistikleri

Slavia Prague · deplasman7G 1B 2M22-8 · 2.20 puan/maç
Slavia Prague · genel13G 3B 4M45-19 · 2.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Slovácko - Slavia Prague Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Slovácko - Slavia Prague Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%5040 maç örneklem
1X%5040 maç örneklem
X2%7540 maç örneklem

Slovácko - Slavia Prague Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Slovácko - Slavia Prague Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Slovácko - Slavia Prague Form Durumu ve Maç Profili

Slovácko, genel form profilinde maç başına 0.95 puan toplarken,Slavia Prague maç başına 2.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Slovácko için 40/100, Slavia Prague için 76/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+36 Slavia PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.02Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.95 / 2.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.