Sparta Prague - Zbrojovka Brno İstatistikleri ve Maç Analizi

Sparta Prague - Zbrojovka Brno karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sparta Prague iç sahada maç başına 2.80 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Zbrojovka Brno ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.77 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 24 Nisan 2027 13:00
Sparta PragueGüç 90/100
VSepet ARENA
Zbrojovka BrnoGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sparta Prague - Zbrojovka Brno Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sparta PragueGÜÇ PROFİLİZbrojovka Brno
90
Genel Güç
40
90
Hücum
90
68
Savunma
30
85
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sparta Prague - Zbrojovka Brno Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sparta Prague için gol beklentisi 3.07,Zbrojovka Brno için 0.70 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.77 seviyesinde.

Sparta Prague gol profili3.07
Zbrojovka Brno gol profili0.70
Toplam gol profili3.77
Güç farkı50

Sparta Prague İç Saha İstatistikleri

Sparta Prague · iç saha9G 1B 0M28-7 · 2.80 puan/maç
Sparta Prague · genel12G 2B 6M39-21 · 1.90 puan/maç

Zbrojovka Brno Deplasman İstatistikleri

Zbrojovka Brno · deplasman3G 1B 6M15-22 · 1.00 puan/maç
Zbrojovka Brno · genel10G 3B 7M30-26 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sparta Prague - Zbrojovka Brno Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7134 maçlık örneklem
KG VAR%5934 maçlık örneklem
2.5 ALT%2934 maçlık örneklem
KG YOK%4134 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5334 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2934 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7934 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3234 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sparta Prague - Zbrojovka Brno Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6834 maç örneklem
X%1534 maç örneklem
2%1834 maç örneklem
1X%8234 maç örneklem
X2%3234 maç örneklem

Sparta Prague - Zbrojovka Brno Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9734 maç örneklem
1.5 ALT%334 maç örneklem
2.5 ÜST%7134 maç örneklem
2.5 ALT%2934 maç örneklem
3.5 ÜST%5334 maç örneklem
3.5 ALT%4734 maç örneklem
4.5 ÜST%2934 maç örneklem
4.5 ALT%7134 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%334 maç örneklem
2-3 GOL%4434 maç örneklem
4+ GOL%5334 maç örneklem

Sparta Prague - Zbrojovka Brno Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5934 maç örneklem
KG YOK%4134 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9434 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7934 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4134 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6234 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3234 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1834 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sparta Prague - Zbrojovka Brno Form Durumu ve Maç Profili

Sparta Prague, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Zbrojovka Brno maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sparta Prague için 90/100, Zbrojovka Brno için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+50 Sparta PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.77Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.