Jablonec - Artis Brno İstatistikleri ve Maç Analizi

Jablonec - Artis Brno karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Jablonec iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Artis Brno ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.82 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 17 Nisan 2027 13:00
JablonecGüç 63/100
VSStadion Střelnice
Artis BrnoGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Jablonec - Artis Brno Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
JablonecGÜÇ PROFİLİArtis Brno
63
Genel Güç
42
90
Hücum
88
54
Savunma
46
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Jablonec - Artis Brno Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Jablonec için gol beklentisi 1.71,Artis Brno için 1.11 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.82 seviyesinde.

Jablonec gol profili1.71
Artis Brno gol profili1.11
Toplam gol profili2.82
Güç farkı21

Jablonec İç Saha İstatistikleri

Jablonec · iç saha6G 1B 3M15-12 · 1.90 puan/maç
Jablonec · genel11G 2B 7M27-27 · 1.75 puan/maç

Artis Brno Deplasman İstatistikleri

Artis Brno · deplasman2G 3B 5M14-15 · 0.90 puan/maç
Artis Brno · genel4G 6B 10M25-31 · 0.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Jablonec - Artis Brno Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5838 maçlık örneklem
KG VAR%5038 maçlık örneklem
2.5 ALT%4238 maçlık örneklem
KG YOK%5038 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3438 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2138 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4538 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3938 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Jablonec - Artis Brno Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5038 maç örneklem
X%2138 maç örneklem
2%2938 maç örneklem
1X%7138 maç örneklem
X2%5038 maç örneklem

Jablonec - Artis Brno Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7438 maç örneklem
1.5 ALT%2638 maç örneklem
2.5 ÜST%5838 maç örneklem
2.5 ALT%4238 maç örneklem
3.5 ÜST%3438 maç örneklem
3.5 ALT%6638 maç örneklem
4.5 ÜST%2138 maç örneklem
4.5 ALT%7938 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2638 maç örneklem
2-3 GOL%3938 maç örneklem
4+ GOL%3438 maç örneklem

Jablonec - Artis Brno Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5038 maç örneklem
KG YOK%5038 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8238 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4538 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1638 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6138 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3938 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2438 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Jablonec - Artis Brno Form Durumu ve Maç Profili

Jablonec, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Artis Brno maç başına 0.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Jablonec için 63/100, Artis Brno için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 JablonecSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.82Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 0.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.