Zbrojovka Brno - Pardubice İstatistikleri ve Maç Analizi

Zbrojovka Brno - Pardubice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zbrojovka Brno iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Pardubice ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.60 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 17 Nisan 2027 13:00
Zbrojovka BrnoGüç 67/100
VSMěstský fotbalový stadion Srbská
PardubiceGüç 59/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zbrojovka Brno - Pardubice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zbrojovka BrnoGÜÇ PROFİLİPardubice
67
Genel Güç
59
90
Hücum
84
60
Savunma
57
70
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zbrojovka Brno - Pardubice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zbrojovka Brno için gol beklentisi 1.49,Pardubice için 1.11 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.60 seviyesinde.

Zbrojovka Brno gol profili1.49
Pardubice gol profili1.11
Toplam gol profili2.60
Güç farkı8

Zbrojovka Brno İç Saha İstatistikleri

Zbrojovka Brno · iç saha6G 2B 2M16-10 · 2.00 puan/maç
Zbrojovka Brno · genel10G 3B 7M30-26 · 1.65 puan/maç

Pardubice Deplasman İstatistikleri

Pardubice · deplasman5G 2B 3M13-11 · 1.70 puan/maç
Pardubice · genel10G 3B 7M28-25 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zbrojovka Brno - Pardubice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5939 maçlık örneklem
KG VAR%6239 maçlık örneklem
2.5 ALT%4139 maçlık örneklem
KG YOK%3839 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3139 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1039 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5639 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3139 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zbrojovka Brno - Pardubice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4939 maç örneklem
X%1839 maç örneklem
2%3339 maç örneklem
1X%6739 maç örneklem
X2%5139 maç örneklem

Zbrojovka Brno - Pardubice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7739 maç örneklem
1.5 ALT%2339 maç örneklem
2.5 ÜST%5939 maç örneklem
2.5 ALT%4139 maç örneklem
3.5 ÜST%3139 maç örneklem
3.5 ALT%6939 maç örneklem
4.5 ÜST%1039 maç örneklem
4.5 ALT%9039 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2339 maç örneklem
2-3 GOL%4639 maç örneklem
4+ GOL%3139 maç örneklem

Zbrojovka Brno - Pardubice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6239 maç örneklem
KG YOK%3839 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7939 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5639 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1539 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7739 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3139 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%539 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zbrojovka Brno - Pardubice Form Durumu ve Maç Profili

Zbrojovka Brno, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Pardubice maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zbrojovka Brno için 67/100, Pardubice için 59/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 Zbrojovka BrnoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.