Pardubice - Teplice İstatistikleri ve Maç Analizi

Pardubice - Teplice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Pardubice iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Teplice ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.17 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 10 Nisan 2027 13:00
PardubiceGüç 52/100
VSCFIG Arena
TepliceGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

33/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Pardubice - Teplice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
PardubiceGÜÇ PROFİLİTeplice
52
Genel Güç
65
88
Hücum
90
49
Savunma
49
60
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Pardubice - Teplice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Pardubice için gol beklentisi 1.27,Teplice için 1.90 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.17 seviyesinde.

Pardubice gol profili1.27
Teplice gol profili1.90
Toplam gol profili3.17
Güç farkı13

Pardubice İç Saha İstatistikleri

Pardubice · iç saha4G 2B 4M14-14 · 1.40 puan/maç
Pardubice · genel10G 3B 7M28-25 · 1.65 puan/maç

Teplice Deplasman İstatistikleri

Teplice · deplasman6G 1B 3M20-14 · 1.90 puan/maç
Teplice · genel9G 5B 6M34-27 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Pardubice - Teplice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Pardubice - Teplice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Pardubice - Teplice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Pardubice - Teplice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Pardubice - Teplice Form Durumu ve Maç Profili

Pardubice, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Teplice maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Pardubice için 52/100, Teplice için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 TepliceSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.17Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.