Slovácko - Zlín İstatistikleri ve Maç Analizi

Slovácko - Zlín karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Slovácko iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Zlín ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.85 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 10 Nisan 2027 13:00
SlováckoGüç 40/100
VSMěstský fotbalový stadion Miroslava Valenty
ZlínGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

33/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Slovácko - Zlín Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SlováckoGÜÇ PROFİLİZlín
40
Genel Güç
25
81
Hücum
73
43
Savunma
30
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Slovácko - Zlín Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Slovácko için gol beklentisi 1.77,Zlín için 1.08 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.85 seviyesinde.

Slovácko gol profili1.77
Zlín gol profili1.08
Toplam gol profili2.85
Güç farkı15

Slovácko İç Saha İstatistikleri

Slovácko · iç saha2G 3B 5M12-16 · 0.90 puan/maç
Slovácko · genel5G 4B 11M23-34 · 0.95 puan/maç

Zlín Deplasman İstatistikleri

Zlín · deplasman0G 3B 7M10-23 · 0.30 puan/maç
Zlín · genel3G 4B 13M21-40 · 0.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Slovácko - Zlín Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Slovácko - Zlín Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Slovácko - Zlín Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Slovácko - Zlín Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Slovácko - Zlín Form Durumu ve Maç Profili

Slovácko, genel form profilinde maç başına 0.95 puan toplarken,Zlín maç başına 0.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Slovácko için 40/100, Zlín için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 SlováckoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.85Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.95 / 0.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.