Baník Ostrava - Zbrojovka Brno İstatistikleri ve Maç Analizi

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Baník Ostrava iç sahada maç başına 0.70 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Zbrojovka Brno ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.62 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 10 Nisan 2027 13:00
Baník OstravaGüç 44/100
VSMěstský stadion v Ostravě-Vítkovicích
Zbrojovka BrnoGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

31/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Baník OstravaGÜÇ PROFİLİZbrojovka Brno
44
Genel Güç
40
62
Hücum
90
57
Savunma
30
55
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Baník Ostrava için gol beklentisi 1.31,Zbrojovka Brno için 1.31 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.62 seviyesinde.

Baník Ostrava gol profili1.31
Zbrojovka Brno gol profili1.31
Toplam gol profili2.62
Güç farkı4

Baník Ostrava İç Saha İstatistikleri

Baník Ostrava · iç saha3G 2B 5M7-11 · 1.10 puan/maç
Baník Ostrava · genel6G 3B 11M22-29 · 1.05 puan/maç

Zbrojovka Brno Deplasman İstatistikleri

Zbrojovka Brno · deplasman3G 1B 6M15-22 · 1.00 puan/maç
Zbrojovka Brno · genel10G 3B 7M30-26 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5034 maçlık örneklem
KG VAR%4134 maçlık örneklem
2.5 ALT%5034 maçlık örneklem
KG YOK%5934 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3534 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2134 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4134 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4434 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3534 maç örneklem
X%2134 maç örneklem
2%4434 maç örneklem
1X%5634 maç örneklem
X2%6534 maç örneklem

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7934 maç örneklem
1.5 ALT%2134 maç örneklem
2.5 ÜST%5034 maç örneklem
2.5 ALT%5034 maç örneklem
3.5 ÜST%3534 maç örneklem
3.5 ALT%6534 maç örneklem
4.5 ÜST%2134 maç örneklem
4.5 ALT%7934 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2134 maç örneklem
2-3 GOL%4434 maç örneklem
4+ GOL%3534 maç örneklem

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4134 maç örneklem
KG YOK%5934 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6834 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4134 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2134 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6534 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4434 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2434 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno Form Durumu ve Maç Profili

Baník Ostrava, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Zbrojovka Brno maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Baník Ostrava için 44/100, Zbrojovka Brno için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 Baník OstravaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.62Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.