Artis Brno - Teplice İstatistikleri ve Maç Analizi
Artis Brno - Teplice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.
Artis Brno iç sahada maç başına 0.80 gol üretirken maç başına 1.80 gol yiyor. Teplice ise deplasmanda maç başına 1.90 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.89 gol beklentisi gösteriyor.
Maçın Hikâyesi
Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.
FEM AI Derin Analiz
Artis Brno - Teplice Güç Karşılaştırması
SAHA PROFİLİArtis Brno - Teplice Gol İstatistikleri
FEM veri modeline göre Artis Brno için gol beklentisi 0.71,Teplice için 2.18 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.89 seviyesinde.
Artis Brno İç Saha İstatistikleri
Teplice Deplasman İstatistikleri
Artis Brno - Teplice Gol ve Market Profili
Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.
Artis Brno - Teplice Market İstatistikleri
Maç Sonucu / Çifte Şans Profili
Artis Brno - Teplice Toplam Gol İstatistikleri
Toplam Gol Bantları
Artis Brno - Teplice Karşılıklı Gol İstatistikleri
Takım Gol Çizgileri
FEM Market Sinyalleri
MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİLArtis Brno Son Maçları
Artis Brno - Teplice Form Durumu ve Maç Profili
Artis Brno, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Teplice maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Artis Brno için 30/100, Teplice için 62/100.
Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.
Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur
FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.
Artis Brno
Teplice