Artis Brno - Teplice İstatistikleri ve Maç Analizi

Artis Brno - Teplice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Artis Brno iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Teplice ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.98 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 20 Mart 2027 14:00
Artis BrnoGüç 34/100
VSMěstský fotbalový stadion Srbská
TepliceGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Artis Brno - Teplice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Artis BrnoGÜÇ PROFİLİTeplice
34
Genel Güç
65
69
Hücum
90
40
Savunma
49
45
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Artis Brno - Teplice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Artis Brno için gol beklentisi 0.78,Teplice için 2.20 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.98 seviyesinde.

Artis Brno gol profili0.78
Teplice gol profili2.20
Toplam gol profili2.98
Güç farkı31

Artis Brno İç Saha İstatistikleri

Artis Brno · iç saha1G 4B 5M9-17 · 0.70 puan/maç
Artis Brno · genel4G 6B 10M25-31 · 0.90 puan/maç

Teplice Deplasman İstatistikleri

Teplice · deplasman6G 1B 3M20-14 · 1.90 puan/maç
Teplice · genel9G 5B 6M34-27 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Artis Brno - Teplice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5137 maçlık örneklem
KG VAR%5937 maçlık örneklem
2.5 ALT%4937 maçlık örneklem
KG YOK%4137 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4137 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1637 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3537 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4937 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Artis Brno - Teplice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2237 maç örneklem
X%4137 maç örneklem
2%3837 maç örneklem
1X%6237 maç örneklem
X2%7837 maç örneklem

Artis Brno - Teplice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7037 maç örneklem
1.5 ALT%3037 maç örneklem
2.5 ÜST%5137 maç örneklem
2.5 ALT%4937 maç örneklem
3.5 ÜST%4137 maç örneklem
3.5 ALT%5937 maç örneklem
4.5 ÜST%1637 maç örneklem
4.5 ALT%8437 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3037 maç örneklem
2-3 GOL%3037 maç örneklem
4+ GOL%4137 maç örneklem

Artis Brno - Teplice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5937 maç örneklem
KG YOK%4137 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6837 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3537 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%837 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7637 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4937 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2237 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Artis Brno - Teplice Form Durumu ve Maç Profili

Artis Brno, genel form profilinde maç başına 0.90 puan toplarken,Teplice maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Artis Brno için 34/100, Teplice için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 TepliceSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.98Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.90 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.