Sigma Olomouc - Zlín İstatistikleri ve Maç Analizi

Sigma Olomouc - Zlín karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sigma Olomouc iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Zlín ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.27 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 20 Mart 2027 14:00
Sigma OlomoucGüç 61/100
VSAndrův stadion
ZlínGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sigma Olomouc - Zlín Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sigma OlomoucGÜÇ PROFİLİZlín
61
Genel Güç
25
90
Hücum
73
49
Savunma
30
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sigma Olomouc - Zlín Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sigma Olomouc için gol beklentisi 2.47,Zlín için 0.79 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.27 seviyesinde.

Sigma Olomouc gol profili2.47
Zlín gol profili0.79
Toplam gol profili3.27
Güç farkı36

Sigma Olomouc İç Saha İstatistikleri

Sigma Olomouc · iç saha5G 2B 3M20-14 · 1.70 puan/maç
Sigma Olomouc · genel10G 3B 7M36-28 · 1.65 puan/maç

Zlín Deplasman İstatistikleri

Zlín · deplasman0G 3B 7M10-23 · 0.30 puan/maç
Zlín · genel3G 4B 13M21-40 · 0.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sigma Olomouc - Zlín Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sigma Olomouc - Zlín Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Sigma Olomouc - Zlín Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Sigma Olomouc - Zlín Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sigma Olomouc - Zlín Form Durumu ve Maç Profili

Sigma Olomouc, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Zlín maç başına 0.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sigma Olomouc için 61/100, Zlín için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+36 Sigma OlomoucSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.27Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 0.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.