Zbrojovka Brno - Slovácko İstatistikleri ve Maç Analizi

Zbrojovka Brno - Slovácko karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zbrojovka Brno iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Slovácko ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.74 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 13 Mart 2027 14:00
Zbrojovka BrnoGüç 67/100
VSMěstský fotbalový stadion Srbská
SlováckoGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zbrojovka Brno - Slovácko Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zbrojovka BrnoGÜÇ PROFİLİSlovácko
67
Genel Güç
40
90
Hücum
77
60
Savunma
38
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zbrojovka Brno - Slovácko Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zbrojovka Brno için gol beklentisi 1.95,Slovácko için 0.79 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.74 seviyesinde.

Zbrojovka Brno gol profili1.95
Slovácko gol profili0.79
Toplam gol profili2.74
Güç farkı27

Zbrojovka Brno İç Saha İstatistikleri

Zbrojovka Brno · iç saha6G 2B 2M16-10 · 2.00 puan/maç
Zbrojovka Brno · genel10G 3B 7M30-26 · 1.65 puan/maç

Slovácko Deplasman İstatistikleri

Slovácko · deplasman3G 1B 6M11-18 · 1.00 puan/maç
Slovácko · genel5G 4B 11M23-34 · 0.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zbrojovka Brno - Slovácko Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5639 maçlık örneklem
KG VAR%5639 maçlık örneklem
2.5 ALT%4439 maçlık örneklem
KG YOK%4439 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3339 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1539 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5639 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1839 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zbrojovka Brno - Slovácko Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6439 maç örneklem
X%1339 maç örneklem
2%2339 maç örneklem
1X%7739 maç örneklem
X2%3639 maç örneklem

Zbrojovka Brno - Slovácko Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7239 maç örneklem
1.5 ALT%2839 maç örneklem
2.5 ÜST%5639 maç örneklem
2.5 ALT%4439 maç örneklem
3.5 ÜST%3339 maç örneklem
3.5 ALT%6739 maç örneklem
4.5 ÜST%1539 maç örneklem
4.5 ALT%8539 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2839 maç örneklem
2-3 GOL%3839 maç örneklem
4+ GOL%3339 maç örneklem

Zbrojovka Brno - Slovácko Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5639 maç örneklem
KG YOK%4439 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7939 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5639 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2839 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7439 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1839 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%339 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zbrojovka Brno - Slovácko Form Durumu ve Maç Profili

Zbrojovka Brno, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Slovácko maç başına 0.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zbrojovka Brno için 67/100, Slovácko için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 Zbrojovka BrnoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 0.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.