Hradec Králové - Slavia Prague İstatistikleri ve Maç Analizi

Hradec Králové - Slavia Prague karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Hradec Králové iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Slavia Prague ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.04 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 13 Mart 2027 14:00
Hradec KrálovéGüç 49/100
VSMalšovická Aréna
Slavia PragueGüç 76/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Hradec Králové - Slavia Prague Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Hradec KrálovéGÜÇ PROFİLİSlavia Prague
49
Genel Güç
76
84
Hücum
90
46
Savunma
66
60
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Hradec Králové - Slavia Prague Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Hradec Králové için gol beklentisi 0.84,Slavia Prague için 2.20 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.04 seviyesinde.

Hradec Králové gol profili0.84
Slavia Prague gol profili2.20
Toplam gol profili3.04
Güç farkı27

Hradec Králové İç Saha İstatistikleri

Hradec Králové · iç saha4G 1B 5M13-15 · 1.30 puan/maç
Hradec Králové · genel7G 5B 8M23-24 · 1.30 puan/maç

Slavia Prague Deplasman İstatistikleri

Slavia Prague · deplasman7G 1B 2M22-8 · 2.20 puan/maç
Slavia Prague · genel13G 3B 4M45-19 · 2.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Hradec Králové - Slavia Prague Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Hradec Králové - Slavia Prague Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Hradec Králové - Slavia Prague Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Hradec Králové - Slavia Prague Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Hradec Králové - Slavia Prague Form Durumu ve Maç Profili

Hradec Králové, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Slavia Prague maç başına 2.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Hradec Králové için 49/100, Slavia Prague için 76/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 Slavia PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.04Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 2.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.