Zlín - Jablonec İstatistikleri ve Maç Analizi

Zlín - Jablonec karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zlín iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Jablonec ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.73 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 27 Şubat 2027 14:00
ZlínGüç 40/100
VSStadion Letná Zlín
JablonecGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

31/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zlín - Jablonec Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ZlínGÜÇ PROFİLİJablonec
40
Genel Güç
44
77
Hücum
77
40
Savunma
35
55
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zlín - Jablonec Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zlín için gol beklentisi 1.36,Jablonec için 1.37 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.73 seviyesinde.

Zlín gol profili1.36
Jablonec gol profili1.37
Toplam gol profili2.73
Güç farkı4

Zlín İç Saha İstatistikleri

Zlín · iç saha3G 1B 6M11-17 · 1.00 puan/maç
Zlín · genel3G 4B 13M21-40 · 0.65 puan/maç

Jablonec Deplasman İstatistikleri

Jablonec · deplasman4G 1B 5M11-19 · 1.30 puan/maç
Jablonec · genel11G 2B 7M27-27 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zlín - Jablonec Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zlín - Jablonec Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%1040 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Zlín - Jablonec Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Zlín - Jablonec Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zlín - Jablonec Form Durumu ve Maç Profili

Zlín, genel form profilinde maç başına 0.65 puan toplarken,Jablonec maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zlín için 40/100, Jablonec için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 JablonecSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.73Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.65 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.