Sparta Prague - Artis Brno İstatistikleri ve Maç Analizi

Sparta Prague - Artis Brno karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sparta Prague iç sahada maç başına 2.80 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Artis Brno ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.44 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 30 Ocak 2027 14:00
Sparta PragueGüç 90/100
VSepet ARENA
Artis BrnoGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sparta Prague - Artis Brno Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sparta PragueGÜÇ PROFİLİArtis Brno
90
Genel Güç
42
90
Hücum
88
68
Savunma
46
85
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sparta Prague - Artis Brno Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sparta Prague için gol beklentisi 2.79,Artis Brno için 0.65 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.44 seviyesinde.

Sparta Prague gol profili2.79
Artis Brno gol profili0.65
Toplam gol profili3.44
Güç farkı48

Sparta Prague İç Saha İstatistikleri

Sparta Prague · iç saha9G 1B 0M28-7 · 2.80 puan/maç
Sparta Prague · genel12G 2B 6M39-21 · 1.90 puan/maç

Artis Brno Deplasman İstatistikleri

Artis Brno · deplasman2G 3B 5M14-15 · 0.90 puan/maç
Artis Brno · genel4G 6B 10M25-31 · 0.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sparta Prague - Artis Brno Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6838 maçlık örneklem
KG VAR%5338 maçlık örneklem
2.5 ALT%3238 maçlık örneklem
KG YOK%4738 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5038 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2438 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7138 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3438 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sparta Prague - Artis Brno Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6638 maç örneklem
X%1638 maç örneklem
2%1838 maç örneklem
1X%8238 maç örneklem
X2%3438 maç örneklem

Sparta Prague - Artis Brno Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8738 maç örneklem
1.5 ALT%1338 maç örneklem
2.5 ÜST%6838 maç örneklem
2.5 ALT%3238 maç örneklem
3.5 ÜST%5038 maç örneklem
3.5 ALT%5038 maç örneklem
4.5 ÜST%2438 maç örneklem
4.5 ALT%7638 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1338 maç örneklem
2-3 GOL%3738 maç örneklem
4+ GOL%5038 maç örneklem

Sparta Prague - Artis Brno Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5338 maç örneklem
KG YOK%4738 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8438 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7138 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3438 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6338 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3438 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1838 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sparta Prague - Artis Brno Form Durumu ve Maç Profili

Sparta Prague, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Artis Brno maç başına 0.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sparta Prague için 90/100, Artis Brno için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+48 Sparta PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.44Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 0.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.