Slovan Liberec - Zlín İstatistikleri ve Maç Analizi

Slovan Liberec - Zlín karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Slovan Liberec iç sahada maç başına 0.80 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Zlín ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.41 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 30 Ocak 2027 14:00
Slovan LiberecGüç 41/100
VSStadion U Nisy
ZlínGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Slovan Liberec - Zlín Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Slovan LiberecGÜÇ PROFİLİZlín
41
Genel Güç
25
65
Hücum
73
57
Savunma
30
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Slovan Liberec - Zlín Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Slovan Liberec için gol beklentisi 1.53,Zlín için 0.88 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.41 seviyesinde.

Slovan Liberec gol profili1.53
Zlín gol profili0.88
Toplam gol profili2.41
Güç farkı16

Slovan Liberec İç Saha İstatistikleri

Slovan Liberec · iç saha2G 3B 5M8-11 · 0.90 puan/maç
Slovan Liberec · genel7G 4B 9M20-23 · 1.25 puan/maç

Zlín Deplasman İstatistikleri

Zlín · deplasman0G 3B 7M10-23 · 0.30 puan/maç
Zlín · genel3G 4B 13M21-40 · 0.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Slovan Liberec - Zlín Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Slovan Liberec - Zlín Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Slovan Liberec - Zlín Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Slovan Liberec - Zlín Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Slovan Liberec - Zlín Form Durumu ve Maç Profili

Slovan Liberec, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Zlín maç başına 0.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Slovan Liberec için 41/100, Zlín için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 Slovan LiberecSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.41Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 0.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.