Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București İstatistikleri ve Maç Analizi

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Csíkszereda Miercurea Ciuc iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Rapid București ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.30 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 6 Mart 2027 18:00
Csíkszereda Miercurea CiucGüç 50/100
VSStadionul Municipal Miercurea Ciuc
Rapid BucureștiGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Csíkszereda Miercurea CiucGÜÇ PROFİLİRapid București
50
Genel Güç
39
73
Hücum
73
54
Savunma
43
60
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Csíkszereda Miercurea Ciuc için gol beklentisi 1.34,Rapid București için 0.97 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.30 seviyesinde.

Csíkszereda Miercurea Ciuc gol profili1.34
Rapid București gol profili0.97
Toplam gol profili2.30
Güç farkı11

Csíkszereda Miercurea Ciuc İç Saha İstatistikleri

Csíkszereda Miercurea Ciuc · iç saha4G 2B 4M10-12 · 1.40 puan/maç
Csíkszereda Miercurea Ciuc · genel4G 3B 13M14-34 · 0.75 puan/maç

Rapid București Deplasman İstatistikleri

Rapid București · deplasman2G 3B 5M10-16 · 0.90 puan/maç
Rapid București · genel7G 5B 8M22-23 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București Form Durumu ve Maç Profili

Csíkszereda Miercurea Ciuc, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Rapid București maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Csíkszereda Miercurea Ciuc için 50/100, Rapid București için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 Csíkszereda Miercurea CiucSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.30Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.75 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.