Motor Lublin - Cracovia İstatistikleri ve Maç Analizi

Motor Lublin - Cracovia karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Motor Lublin iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Cracovia ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.52 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 23 Nisan 2027 16:00
Motor LublinGüç 52/100
VSMotor Lublin Arena
CracoviaGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Motor Lublin - Cracovia Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Motor LublinGÜÇ PROFİLİCracovia
52
Genel Güç
25
84
Hücum
65
54
Savunma
32
55
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Motor Lublin - Cracovia Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Motor Lublin için gol beklentisi 1.84,Cracovia için 0.68 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.52 seviyesinde.

Motor Lublin gol profili1.84
Cracovia gol profili0.68
Toplam gol profili2.52
Güç farkı27

Motor Lublin İç Saha İstatistikleri

Motor Lublin · iç saha3G 5B 2M13-12 · 1.40 puan/maç
Motor Lublin · genel7G 6B 7M31-33 · 1.35 puan/maç

Cracovia Deplasman İstatistikleri

Cracovia · deplasman0G 4B 6M8-20 · 0.40 puan/maç
Cracovia · genel3G 9B 8M20-31 · 0.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Motor Lublin - Cracovia Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Motor Lublin - Cracovia Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%4040 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Motor Lublin - Cracovia Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%3240 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Motor Lublin - Cracovia Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Motor Lublin - Cracovia Form Durumu ve Maç Profili

Motor Lublin, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Cracovia maç başına 0.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Motor Lublin için 52/100, Cracovia için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 Motor LublinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.52Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 0.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.