Radomiak Radom - Pogoń Szczecin İstatistikleri ve Maç Analizi

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Radomiak Radom iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Pogoń Szczecin ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.65 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 17 Nisan 2027 16:00
Radomiak RadomGüç 44/100
VSStadion im Braci Czachorów
Pogoń SzczecinGüç 55/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Radomiak RadomGÜÇ PROFİLİPogoń Szczecin
44
Genel Güç
55
84
Hücum
81
40
Savunma
54
55
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Radomiak Radom için gol beklentisi 1.15,Pogoń Szczecin için 1.50 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.65 seviyesinde.

Radomiak Radom gol profili1.15
Pogoń Szczecin gol profili1.50
Toplam gol profili2.65
Güç farkı11

Radomiak Radom İç Saha İstatistikleri

Radomiak Radom · iç saha3G 2B 5M13-17 · 1.10 puan/maç
Radomiak Radom · genel4G 4B 12M21-42 · 0.80 puan/maç

Pogoń Szczecin Deplasman İstatistikleri

Pogoń Szczecin · deplasman5G 1B 4M12-12 · 1.60 puan/maç
Pogoń Szczecin · genel10G 3B 7M29-23 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin Form Durumu ve Maç Profili

Radomiak Radom, genel form profilinde maç başına 0.80 puan toplarken,Pogoń Szczecin maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Radomiak Radom için 44/100, Pogoń Szczecin için 55/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 Pogoń SzczecinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.65Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.80 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.