Zagłębie Lubin - Cracovia İstatistikleri ve Maç Analizi

Zagłębie Lubin - Cracovia karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zagłębie Lubin iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Cracovia ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.12 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 3 Nisan 2027 16:00
Zagłębie LubinGüç 56/100
VSKGHM Zagłębie Arena
CracoviaGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zagłębie Lubin - Cracovia Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zagłębie LubinGÜÇ PROFİLİCracovia
56
Genel Güç
25
69
Hücum
65
66
Savunma
32
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zagłębie Lubin - Cracovia Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zagłębie Lubin için gol beklentisi 1.63,Cracovia için 0.49 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.12 seviyesinde.

Zagłębie Lubin gol profili1.63
Cracovia gol profili0.49
Toplam gol profili2.12
Güç farkı31

Zagłębie Lubin İç Saha İstatistikleri

Zagłębie Lubin · iç saha5G 1B 4M9-8 · 1.60 puan/maç
Zagłębie Lubin · genel8G 3B 9M22-23 · 1.35 puan/maç

Cracovia Deplasman İstatistikleri

Cracovia · deplasman0G 4B 6M8-20 · 0.40 puan/maç
Cracovia · genel3G 9B 8M20-31 · 0.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zagłębie Lubin - Cracovia Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zagłębie Lubin - Cracovia Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Zagłębie Lubin - Cracovia Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6040 maç örneklem
1.5 ALT%4040 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4040 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Zagłębie Lubin - Cracovia Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zagłębie Lubin - Cracovia Form Durumu ve Maç Profili

Zagłębie Lubin, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Cracovia maç başına 0.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zagłębie Lubin için 56/100, Cracovia için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 Zagłębie LubinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.12Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 0.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.