Wisła Płock - Zagłębie Lubin İstatistikleri ve Maç Analizi

Wisła Płock - Zagłębie Lubin karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Wisła Płock iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Zagłębie Lubin ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.50 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 20 Mart 2027 17:00
Wisła PłockGüç 46/100
VSOrlen Stadion
Zagłębie LubinGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Wisła Płock - Zagłębie Lubin Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Wisła PłockGÜÇ PROFİLİZagłębie Lubin
46
Genel Güç
45
69
Hücum
84
46
Savunma
46
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Wisła Płock - Zagłębie Lubin Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Wisła Płock için gol beklentisi 1.14,Zagłębie Lubin için 1.37 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.50 seviyesinde.

Wisła Płock gol profili1.14
Zagłębie Lubin gol profili1.37
Toplam gol profili2.50
Güç farkı1

Wisła Płock İç Saha İstatistikleri

Wisła Płock · iç saha4G 1B 5M9-15 · 1.30 puan/maç
Wisła Płock · genel8G 3B 9M22-29 · 1.35 puan/maç

Zagłębie Lubin Deplasman İstatistikleri

Zagłębie Lubin · deplasman3G 2B 5M13-15 · 1.10 puan/maç
Zagłębie Lubin · genel8G 3B 9M22-23 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Wisła Płock - Zagłębie Lubin Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Wisła Płock - Zagłębie Lubin Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Wisła Płock - Zagłębie Lubin Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Wisła Płock - Zagłębie Lubin Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Wisła Płock - Zagłębie Lubin Form Durumu ve Maç Profili

Wisła Płock, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Zagłębie Lubin maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Wisła Płock için 46/100, Zagłębie Lubin için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 Wisła PłockSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.50Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.