Górnik Zabrze - Motor Lublin İstatistikleri ve Maç Analizi

Górnik Zabrze - Motor Lublin karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Górnik Zabrze iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Motor Lublin ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.01 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 20 Mart 2027 17:00
Górnik ZabrzeGüç 56/100
VSStadion im Ernesta Pohla
Motor LublinGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Górnik Zabrze - Motor Lublin Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Górnik ZabrzeGÜÇ PROFİLİMotor Lublin
56
Genel Güç
44
84
Hücum
90
54
Savunma
32
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Górnik Zabrze - Motor Lublin Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Górnik Zabrze için gol beklentisi 1.69,Motor Lublin için 1.33 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.01 seviyesinde.

Górnik Zabrze gol profili1.69
Motor Lublin gol profili1.33
Toplam gol profili3.01
Güç farkı12

Górnik Zabrze İç Saha İstatistikleri

Górnik Zabrze · iç saha4G 4B 2M13-12 · 1.60 puan/maç
Górnik Zabrze · genel9G 6B 5M26-21 · 1.65 puan/maç

Motor Lublin Deplasman İstatistikleri

Motor Lublin · deplasman3G 2B 5M16-20 · 1.10 puan/maç
Motor Lublin · genel7G 6B 7M31-33 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Górnik Zabrze - Motor Lublin Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Górnik Zabrze - Motor Lublin Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Górnik Zabrze - Motor Lublin Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Górnik Zabrze - Motor Lublin Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Górnik Zabrze - Motor Lublin Form Durumu ve Maç Profili

Górnik Zabrze, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Motor Lublin maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Górnik Zabrze için 56/100, Motor Lublin için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 Górnik ZabrzeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.01Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.