Motor Lublin - Raków Częstochowa İstatistikleri ve Maç Analizi

Motor Lublin - Raków Częstochowa karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Motor Lublin iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Raków Częstochowa ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.06 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 13 Mart 2027 17:00
Motor LublinGüç 52/100
VSMotor Lublin Arena
Raków CzęstochowaGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

33/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Motor Lublin - Raków Częstochowa Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Motor LublinGÜÇ PROFİLİRaków Częstochowa
52
Genel Güç
45
84
Hücum
90
54
Savunma
38
55
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Motor Lublin - Raków Częstochowa Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Motor Lublin için gol beklentisi 1.56,Raków Częstochowa için 1.50 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.06 seviyesinde.

Motor Lublin gol profili1.56
Raków Częstochowa gol profili1.50
Toplam gol profili3.06
Güç farkı7

Motor Lublin İç Saha İstatistikleri

Motor Lublin · iç saha3G 5B 2M13-12 · 1.40 puan/maç
Motor Lublin · genel7G 6B 7M31-33 · 1.35 puan/maç

Raków Częstochowa Deplasman İstatistikleri

Raków Częstochowa · deplasman3G 1B 6M18-18 · 1.00 puan/maç
Raków Częstochowa · genel7G 2B 11M36-35 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Motor Lublin - Raków Częstochowa Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%7040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%3040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Motor Lublin - Raków Częstochowa Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Motor Lublin - Raków Częstochowa Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Motor Lublin - Raków Częstochowa Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7040 maç örneklem
KG YOK%3040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Motor Lublin - Raków Częstochowa Form Durumu ve Maç Profili

Motor Lublin, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Raków Częstochowa maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Motor Lublin için 52/100, Raków Częstochowa için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 Motor LublinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.06Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.