Piast Gliwice - Radomiak Radom İstatistikleri ve Maç Analizi

Piast Gliwice - Radomiak Radom karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Piast Gliwice iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Radomiak Radom ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.26 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 13 Mart 2027 17:00
Piast GliwiceGüç 59/100
VSStadion Miejski im Piotra Wieczorka
Radomiak RadomGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Piast Gliwice - Radomiak Radom Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Piast GliwiceGÜÇ PROFİLİRadomiak Radom
59
Genel Güç
25
90
Hücum
65
46
Savunma
30
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Piast Gliwice - Radomiak Radom Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Piast Gliwice için gol beklentisi 2.53,Radomiak Radom için 0.73 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.26 seviyesinde.

Piast Gliwice gol profili2.53
Radomiak Radom gol profili0.73
Toplam gol profili3.26
Güç farkı34

Piast Gliwice İç Saha İstatistikleri

Piast Gliwice · iç saha5G 1B 4M20-15 · 1.60 puan/maç
Piast Gliwice · genel7G 5B 8M32-31 · 1.30 puan/maç

Radomiak Radom Deplasman İstatistikleri

Radomiak Radom · deplasman1G 2B 7M8-25 · 0.50 puan/maç
Radomiak Radom · genel4G 4B 12M21-42 · 0.80 puan/maç
FEM MARKET LAB

Piast Gliwice - Radomiak Radom Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Piast Gliwice - Radomiak Radom Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Piast Gliwice - Radomiak Radom Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Piast Gliwice - Radomiak Radom Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Piast Gliwice - Radomiak Radom Form Durumu ve Maç Profili

Piast Gliwice, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Radomiak Radom maç başına 0.80 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Piast Gliwice için 59/100, Radomiak Radom için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+34 Piast GliwiceSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.26Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 0.80Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.