Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków İstatistikleri ve Maç Analizi

Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zagłębie Lubin iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Wieczysta Kraków ise deplasmanda maç başına 1.89 gol atıp 1.89 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.75 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 6 Mart 2027 17:00
Zagłębie LubinGüç 56/100
VSKGHM Zagłębie Arena
Wieczysta KrakówGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zagłębie LubinGÜÇ PROFİLİWieczysta Kraków
56
Genel Güç
45
69
Hücum
90
66
Savunma
35
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zagłębie Lubin için gol beklentisi 1.39,Wieczysta Kraków için 1.37 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.75 seviyesinde.

Zagłębie Lubin gol profili1.39
Wieczysta Kraków gol profili1.37
Toplam gol profili2.75
Güç farkı11

Zagłębie Lubin İç Saha İstatistikleri

Zagłębie Lubin · iç saha5G 1B 4M9-8 · 1.60 puan/maç
Zagłębie Lubin · genel8G 3B 9M22-23 · 1.35 puan/maç

Wieczysta Kraków Deplasman İstatistikleri

Wieczysta Kraków · deplasman2G 3B 4M17-17 · 1.00 puan/maç
Wieczysta Kraków · genel7G 7B 6M40-30 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4829 maçlık örneklem
KG VAR%4829 maçlık örneklem
2.5 ALT%5229 maçlık örneklem
KG YOK%5229 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2829 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1429 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5529 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3429 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4529 maç örneklem
X%2429 maç örneklem
2%3129 maç örneklem
1X%6929 maç örneklem
X2%5529 maç örneklem

Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7629 maç örneklem
1.5 ALT%2429 maç örneklem
2.5 ÜST%4829 maç örneklem
2.5 ALT%5229 maç örneklem
3.5 ÜST%2829 maç örneklem
3.5 ALT%7229 maç örneklem
4.5 ÜST%1429 maç örneklem
4.5 ALT%8629 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2429 maç örneklem
2-3 GOL%4829 maç örneklem
4+ GOL%2829 maç örneklem

Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4829 maç örneklem
KG YOK%5229 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7229 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5529 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1029 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6629 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3429 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1729 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zagłębie Lubin - Wieczysta Kraków Form Durumu ve Maç Profili

Zagłębie Lubin, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Wieczysta Kraków maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zagłębie Lubin için 56/100, Wieczysta Kraków için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 Zagłębie LubinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.75Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.