Zagłębie Lubin - Legia Warsaw İstatistikleri ve Maç Analizi

Zagłębie Lubin - Legia Warsaw karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zagłębie Lubin iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Legia Warsaw ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.11 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 30 Ocak 2027 17:00
Zagłębie LubinGüç 56/100
VSKGHM Zagłębie Arena
Legia WarsawGüç 67/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zagłębie Lubin - Legia Warsaw Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zagłębie LubinGÜÇ PROFİLİLegia Warsaw
56
Genel Güç
67
69
Hücum
88
66
Savunma
60
65
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zagłębie Lubin - Legia Warsaw Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zagłębie Lubin için gol beklentisi 0.83,Legia Warsaw için 1.28 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.11 seviyesinde.

Zagłębie Lubin gol profili0.83
Legia Warsaw gol profili1.28
Toplam gol profili2.11
Güç farkı11

Zagłębie Lubin İç Saha İstatistikleri

Zagłębie Lubin · iç saha5G 1B 4M9-8 · 1.60 puan/maç
Zagłębie Lubin · genel8G 3B 9M22-23 · 1.35 puan/maç

Legia Warsaw Deplasman İstatistikleri

Legia Warsaw · deplasman6G 3B 1M14-10 · 2.10 puan/maç
Legia Warsaw · genel12G 6B 2M34-16 · 2.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zagłębie Lubin - Legia Warsaw Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zagłębie Lubin - Legia Warsaw Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Zagłębie Lubin - Legia Warsaw Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Zagłębie Lubin - Legia Warsaw Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zagłębie Lubin - Legia Warsaw Form Durumu ve Maç Profili

Zagłębie Lubin, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Legia Warsaw maç başına 2.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zagłębie Lubin için 56/100, Legia Warsaw için 67/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 Legia WarsawSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.11Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 2.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.