Lyngby - Brøndby İstatistikleri ve Maç Analizi

Lyngby - Brøndby karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lyngby iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 2.10 gol yiyor. Brøndby ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.14 gol beklentisi gösteriyor.

Denmark · Danish Superliga · 21 Şubat 2027 17:00
LyngbyGüç 40/100
VSLyngby Stadion
BrøndbyGüç 52/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lyngby - Brøndby Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LyngbyGÜÇ PROFİLİBrøndby
40
Genel Güç
52
81
Hücum
90
30
Savunma
43
50
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lyngby - Brøndby Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lyngby için gol beklentisi 1.23,Brøndby için 1.91 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.14 seviyesinde.

Lyngby gol profili1.23
Brøndby gol profili1.91
Toplam gol profili3.14
Güç farkı12

Lyngby İç Saha İstatistikleri

Lyngby · iç saha2G 5B 3M12-21 · 1.10 puan/maç
Lyngby · genel5G 5B 10M25-39 · 1.00 puan/maç

Brøndby Deplasman İstatistikleri

Brøndby · deplasman4G 2B 4M16-16 · 1.40 puan/maç
Brøndby · genel10G 3B 7M36-31 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lyngby - Brøndby Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lyngby - Brøndby Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%3840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Lyngby - Brøndby Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Lyngby - Brøndby Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lyngby - Brøndby Form Durumu ve Maç Profili

Lyngby, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Brøndby maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lyngby için 40/100, Brøndby için 52/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 BrøndbySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.14Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.