FC Midtjylland - Lyngby İstatistikleri ve Maç Analizi

FC Midtjylland - Lyngby karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

FC Midtjylland iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Lyngby ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.96 gol beklentisi gösteriyor.

Denmark · Danish Superliga · 25 Ekim 2026 13:00
FC MidtjyllandGüç 74/100
VSMCH Arena
LyngbyGüç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

FC Midtjylland - Lyngby Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
FC MidtjyllandGÜÇ PROFİLİLyngby
74
Genel Güç
38
90
Hücum
73
54
Savunma
40
75
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

FC Midtjylland - Lyngby Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre FC Midtjylland için gol beklentisi 2.25,Lyngby için 0.72 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.96 seviyesinde.

FC Midtjylland gol profili2.25
Lyngby gol profili0.72
Toplam gol profili2.96
Güç farkı36

FC Midtjylland İç Saha İstatistikleri

FC Midtjylland · iç saha7G 2B 1M20-12 · 2.30 puan/maç
FC Midtjylland · genel13G 6B 1M40-21 · 2.25 puan/maç

Lyngby Deplasman İstatistikleri

Lyngby · deplasman3G 0B 7M10-17 · 0.90 puan/maç
Lyngby · genel4G 6B 10M23-37 · 0.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

FC Midtjylland - Lyngby Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%2540 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

FC Midtjylland - Lyngby Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5840 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%4240 maç örneklem

FC Midtjylland - Lyngby Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%7540 maç örneklem
2.5 ALT%2540 maç örneklem
3.5 ÜST%4840 maç örneklem
3.5 ALT%5240 maç örneklem
4.5 ÜST%3240 maç örneklem
4.5 ALT%6840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4840 maç örneklem

FC Midtjylland - Lyngby Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

FC Midtjylland - Lyngby Form Durumu ve Maç Profili

FC Midtjylland, genel form profilinde maç başına 2.25 puan toplarken,Lyngby maç başına 0.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri FC Midtjylland için 74/100, Lyngby için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+36 FC MidtjyllandSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.96Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.25 / 0.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.