Sabadell - Sporting de Gijón İstatistikleri ve Maç Analizi

Sabadell - Sporting de Gijón karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sabadell iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Sporting de Gijón ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.38 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 18 Nisan 2027 15:00
SabadellGüç 45/100
VSEstadi de la Nova Creu Alta
Sporting de GijónGüç 58/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sabadell - Sporting de Gijón Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SabadellGÜÇ PROFİLİSporting de Gijón
45
Genel Güç
58
90
Hücum
84
32
Savunma
46
40
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sabadell - Sporting de Gijón Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sabadell için gol beklentisi 1.68,Sporting de Gijón için 1.70 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.38 seviyesinde.

Sabadell gol profili1.68
Sporting de Gijón gol profili1.70
Toplam gol profili3.38
Güç farkı13

Sabadell İç Saha İstatistikleri

Sabadell · iç saha0G 1B 0M2-2 · 1.00 puan/maç
Sabadell · genel1G 1B 0M4-2 · 2.00 puan/maç

Sporting de Gijón Deplasman İstatistikleri

Sporting de Gijón · deplasman6G 0B 4M13-15 · 1.80 puan/maç
Sporting de Gijón · genel9G 2B 9M20-26 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sabadell - Sporting de Gijón Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6721 maçlık örneklem
KG VAR%6221 maçlık örneklem
2.5 ALT%3321 maçlık örneklem
KG YOK%3821 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4821 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1421 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4821 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3821 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sabadell - Sporting de Gijón Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6221 maç örneklem
X%521 maç örneklem
2%3321 maç örneklem
1X%6721 maç örneklem
X2%3821 maç örneklem

Sabadell - Sporting de Gijón Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7121 maç örneklem
1.5 ALT%2921 maç örneklem
2.5 ÜST%6721 maç örneklem
2.5 ALT%3321 maç örneklem
3.5 ÜST%4821 maç örneklem
3.5 ALT%5221 maç örneklem
4.5 ÜST%1421 maç örneklem
4.5 ALT%8621 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2921 maç örneklem
2-3 GOL%2421 maç örneklem
4+ GOL%4821 maç örneklem

Sabadell - Sporting de Gijón Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6221 maç örneklem
KG YOK%3821 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9021 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4821 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2921 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7121 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3821 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1421 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sabadell - Sporting de Gijón Form Durumu ve Maç Profili

Sabadell, genel form profilinde maç başına 2.00 puan toplarken,Sporting de Gijón maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sabadell için 45/100, Sporting de Gijón için 58/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 Sporting de GijónSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.38Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.00 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.