FC Andorra - Albacete İstatistikleri ve Maç Analizi

FC Andorra - Albacete karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

FC Andorra iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 0.00 gol yiyor. Albacete ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 2.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.20 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 21 Mart 2027 16:00
FC AndorraGüç 50/100
VSNou Estadi a Encamp
AlbaceteGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

FC Andorra - Albacete Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
FC AndorraGÜÇ PROFİLİAlbacete
50
Genel Güç
25
35
Hücum
58
88
Savunma
30
40
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

FC Andorra - Albacete Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre FC Andorra için gol beklentisi 1.05,Albacete için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.20 seviyesinde.

FC Andorra gol profili1.05
Albacete gol profili0.15
Toplam gol profili1.20
Güç farkı25

FC Andorra İç Saha İstatistikleri

FC Andorra · iç saha0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
FC Andorra · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç

Albacete Deplasman İstatistikleri

Albacete · deplasman0G 2B 8M6-21 · 0.20 puan/maç
Albacete · genel3G 3B 14M14-32 · 0.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

FC Andorra - Albacete Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4520 maçlık örneklem
KG VAR%5520 maçlık örneklem
2.5 ALT%5520 maçlık örneklem
KG YOK%4520 maçlık örneklem
3.5 ÜST%520 maçlık örneklem
4.5 ÜST%520 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5020 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

FC Andorra - Albacete Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6020 maç örneklem
X%2020 maç örneklem
2%2020 maç örneklem
1X%8020 maç örneklem
X2%4020 maç örneklem

FC Andorra - Albacete Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7520 maç örneklem
1.5 ALT%2520 maç örneklem
2.5 ÜST%4520 maç örneklem
2.5 ALT%5520 maç örneklem
3.5 ÜST%520 maç örneklem
3.5 ALT%9520 maç örneklem
4.5 ÜST%520 maç örneklem
4.5 ALT%9520 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2520 maç örneklem
2-3 GOL%7020 maç örneklem
4+ GOL%520 maç örneklem

FC Andorra - Albacete Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5520 maç örneklem
KG YOK%4520 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8520 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5020 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%520 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6520 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1020 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%020 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

FC Andorra - Albacete Form Durumu ve Maç Profili

FC Andorra, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Albacete maç başına 0.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri FC Andorra için 50/100, Albacete için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+25 FC AndorraSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.20Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 0.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.