Eibar - Ceuta İstatistikleri ve Maç Analizi

Eibar - Ceuta karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Eibar iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 0.00 gol yiyor. Ceuta ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.63 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 21 Mart 2027 16:00
EibarGüç 50/100
VSEstadio Municipal de Ipurúa
CeutaGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Eibar - Ceuta Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
EibarGÜÇ PROFİLİCeuta
50
Genel Güç
29
35
Hücum
77
88
Savunma
30
40
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Eibar - Ceuta Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Eibar için gol beklentisi 1.16,Ceuta için 0.47 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.63 seviyesinde.

Eibar gol profili1.16
Ceuta gol profili0.47
Toplam gol profili1.63
Güç farkı21

Eibar İç Saha İstatistikleri

Eibar · iç saha0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Eibar · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç

Ceuta Deplasman İstatistikleri

Ceuta · deplasman2G 1B 7M11-25 · 0.70 puan/maç
Ceuta · genel6G 2B 12M21-38 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Eibar - Ceuta Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7520 maçlık örneklem
KG VAR%7520 maçlık örneklem
2.5 ALT%2520 maçlık örneklem
KG YOK%2520 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4520 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2020 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6520 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Eibar - Ceuta Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5520 maç örneklem
X%2520 maç örneklem
2%2020 maç örneklem
1X%8020 maç örneklem
X2%4520 maç örneklem

Eibar - Ceuta Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%10020 maç örneklem
1.5 ALT%020 maç örneklem
2.5 ÜST%7520 maç örneklem
2.5 ALT%2520 maç örneklem
3.5 ÜST%4520 maç örneklem
3.5 ALT%5520 maç örneklem
4.5 ÜST%2020 maç örneklem
4.5 ALT%8020 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%020 maç örneklem
2-3 GOL%5520 maç örneklem
4+ GOL%4520 maç örneklem

Eibar - Ceuta Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7520 maç örneklem
KG YOK%2520 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9020 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6520 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5020 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8520 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4020 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%020 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Eibar - Ceuta Form Durumu ve Maç Profili

Eibar, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Ceuta maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Eibar için 50/100, Ceuta için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 EibarSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.63Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.