Girona - Burgos İstatistikleri ve Maç Analizi

Girona - Burgos karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Girona iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Burgos ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 0.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.07 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 14 Mart 2027 16:00
GironaGüç 50/100
VSEstadi Municipal de Montilivi
BurgosGüç 67/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Girona - Burgos Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GironaGÜÇ PROFİLİBurgos
50
Genel Güç
67
77
Hücum
81
57
Savunma
71
60
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Girona - Burgos Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Girona için gol beklentisi 0.74,Burgos için 1.33 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.07 seviyesinde.

Girona gol profili0.74
Burgos gol profili1.33
Toplam gol profili2.07
Güç farkı17

Girona İç Saha İstatistikleri

Girona · iç saha4G 1B 5M11-11 · 1.30 puan/maç
Girona · genel5G 3B 12M13-26 · 0.90 puan/maç

Burgos Deplasman İstatistikleri

Burgos · deplasman6G 2B 2M12-6 · 2.00 puan/maç
Burgos · genel14G 3B 3M31-15 · 2.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Girona - Burgos Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6840 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Girona - Burgos Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Girona - Burgos Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%5240 maç örneklem
1.5 ALT%4840 maç örneklem
2.5 ÜST%3240 maç örneklem
2.5 ALT%6840 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4840 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Girona - Burgos Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Girona - Burgos Form Durumu ve Maç Profili

Girona, genel form profilinde maç başına 0.90 puan toplarken,Burgos maç başına 2.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Girona için 50/100, Burgos için 67/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 BurgosSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.07Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.90 / 2.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.