Ceuta - Leganés İstatistikleri ve Maç Analizi

Ceuta - Leganés karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Ceuta iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Leganés ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.84 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 28 Şubat 2027 16:00
CeutaGüç 48/100
VSEstadio Municipal Alfonso Murube
LeganésGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Ceuta - Leganés Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CeutaGÜÇ PROFİLİLeganés
48
Genel Güç
42
73
Hücum
54
52
Savunma
57
60
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Ceuta - Leganés Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Ceuta için gol beklentisi 1.10,Leganés için 0.74 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.84 seviyesinde.

Ceuta gol profili1.10
Leganés gol profili0.74
Toplam gol profili1.84
Güç farkı6

Ceuta İç Saha İstatistikleri

Ceuta · iç saha4G 1B 5M10-13 · 1.30 puan/maç
Ceuta · genel6G 2B 12M21-38 · 1.00 puan/maç

Leganés Deplasman İstatistikleri

Leganés · deplasman2G 5B 3M5-11 · 1.10 puan/maç
Leganés · genel6G 7B 7M13-22 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Ceuta - Leganés Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Ceuta - Leganés Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Ceuta - Leganés Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%1040 maç örneklem
3.5 ALT%9040 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%6240 maç örneklem
4+ GOL%1040 maç örneklem

Ceuta - Leganés Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Ceuta - Leganés Form Durumu ve Maç Profili

Ceuta, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Leganés maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Ceuta için 48/100, Leganés için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 CeutaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.84Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.