Burgos - Leganés İstatistikleri ve Maç Analizi

Burgos - Leganés karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Burgos iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Leganés ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.25 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 31 Ocak 2027 16:00
BurgosGüç 79/100
VSEstadio Municipal de El Plantío
LeganésGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

49/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Burgos - Leganés Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BurgosGÜÇ PROFİLİLeganés
79
Genel Güç
42
90
Hücum
54
63
Savunma
57
80
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Burgos - Leganés Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Burgos için gol beklentisi 1.97,Leganés için 0.28 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.25 seviyesinde.

Burgos gol profili1.97
Leganés gol profili0.28
Toplam gol profili2.25
Güç farkı37

Burgos İç Saha İstatistikleri

Burgos · iç saha8G 1B 1M19-9 · 2.50 puan/maç
Burgos · genel14G 3B 3M31-15 · 2.25 puan/maç

Leganés Deplasman İstatistikleri

Leganés · deplasman2G 5B 3M5-11 · 1.10 puan/maç
Leganés · genel6G 7B 7M13-22 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Burgos - Leganés Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%6240 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Burgos - Leganés Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6040 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%840 maç örneklem
1X%9240 maç örneklem
X2%4040 maç örneklem

Burgos - Leganés Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%3840 maç örneklem
2.5 ALT%6240 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Burgos - Leganés Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Burgos - Leganés Form Durumu ve Maç Profili

Burgos, genel form profilinde maç başına 2.25 puan toplarken,Leganés maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Burgos için 79/100, Leganés için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+37 BurgosSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.25Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.25 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.